N-Fix

 

Šiuolaikinė agrotechnika leidžia pasiekti nemažus derlius. Tačiau didėjant derliui, atitinkamai užauga ir didesnė šiaudų masė. Prie to pridėjus dar varpinių javų šaknis ir ražienojus, kurie prilygsta pusei grūdų derliaus, į dirvožemį įterpsime daug augalų liekanų, su plačiu anglies ir azoto santykiu. Ir taip kasmet. Norint paspartinti šiaudų irimą ir užtikrinti optimalią augalų mitybą, reikia aprūpinti mikroorganizmus jiems būtinais mitybos elementais. Dėl to mes nuolat primygtinai rekomenduojame nuėmus derlių kuo greičiau nupurkšti azoto trąšomis ir skusti ražienas. 
Šiaudai, jei jie tinkamai tvarkomi, yra vertinga medžiaga dirvožemiui. Šiaudai gerina dirvožemio struktūrą ir didina jo poringumą.

Sudėtis
Pavidalas/ Melsvas skystis
Bendrasis azotas % 18 ± 0,6 
Аmoniakinis azotas (N-NH3) %  9 ± 0,8
Nitratinis azotas (N-NO3) %  9 ± 0,8
Varis (Cu), mg/kg 4,0 ± 8
Cinkas (Zn), mg/kg 5,0 ± 8
Tankis kg/m3 120-128
Kristalizacijos temperatūra °С -10°С
pH 7,0-8,0
PAM 0,2 %  
 
Savybės
N-Fix - stabilus skystis, paruoštas naudoti, mažai putojantis. 
Ekologiškai nekenksminga trąša, gerina azoto prasiskverbimą į šiaudą, pagerima mikroorganizmų prasiskverbimą, sumažina paviršiaus įtempimą, nenuplaunamas lietaus.
Nupurškus N-Fix 100% padengiamas šiaudas, savo sudėtyje turi Cu ir Zn, pagerina šiaudų skaidymo procesą gaunant optimalų C: N santykį. 
Produktas stabilus. 

Rekomendacija 
Rekomenduojame ant susmulkintų šiaudų naudoti skystas azotines trąšas N-Fix, kurios savo sudėtyje turi stiprų PAM (Paviršiaus Aktyvioji Medžiaga), kuri pažeidžia šiaudo paviršinį sluoksnį, pagerina prieinamumą mikroorganizmams.
Po nukulimo ant susmulkintu šiaudų  100-200 l/ha.

Suderinamumas
N-Fix  - gali būti maišoma su bakteriniais produktais, pavyzdžiui, BACTOLiVE AGRO dar geresniam šiaudų irimui paskatinti.