Castilio

 

Sustabdo rapsų ankštarų priešlaikinį aižėjimą, efektyvumas patvirtintas atliktais bandymais. Tręšimas lapų. Kalcis augaluose atlieka struktūrinę funkciją, augalai būna atsparesni grybinėms ir bakterinėms ligoms. Organinės medžiagos gerina grūdo kokybę. Styrol -akrilato kopolimeras padengia augalą apsaugine plėvele, kuri apsaugo nuo nereikalingos drėgmės patekimo į ankštaras taip apsisaugoma nuo priešlaikinio ankštarų atsidarymo. 

Sudėtis
Laisvosios amino rūgštys 2,5%
Kalcis (CaO) vandenyje tirpus  10%
Organinės medžiagos 7%
Poliesterio polimetilsiloksano kopolimeras 0,5%
Styrol-akrilato kopolimeras

Savybės
Castilio didina ankštarų bei lapų masę, sumažina ankštarų mikroįtrūkimus, kurie atsiranda dėl dienos-nakties santykinio atmosferos drėgnumo ir terminių pokyčių. 
Kalcis įtakoja ankštarų  sienelių stiprumą, laisvosios amino rūgštys palengvina kalcio įsisavinimą bei jo pasiskirstymą augale. 
Poliesterio polimetilsiloksano kopolimeras – gerina darbinio tirpalo pasklidimą, sukibimą.

Rekomendacija
Rapsai: 1 l/ha kalcio + 0,4 l/ha PAM.  Produktas apsaugo rapsus 4 savaites, kad neišbyrėtų sėklos. Vandens kiekis -200 l/ha.
Pupiniai (pupos, žirniai, sojos): 1 l/ha kalcio + 0,4 l/ha PAM. Produktas apsaugo rapsus 4 savaites, kad neišbyrėtų sėklos. Vandens kiekis -200 l/ha.
Purkšti kai dauguma ankštarų praranda intensyvią žalią spalvą ir tampa šviesiai žalios (augimo tarpsnis BBCH 81-83) arba likus 2 ar 3 savaitėms iki derliaus nuėmimo. Tuo metu ankštaros yra dar  lanksčios ir sukamos aplink pirštą neskyla per siūlę. Reikia stebėti pasėlį ir leisti rapsui visiškai subręsti  nuimant derlių.

Suderinamumas
Produktas gali būti maišomas su didžiąja dalimi pesticidų (išskyrus aliejaus pagrindu pagamintus produktus) ir trąšų (išskyrus  produktus su variu ir siera).