Raykat Growth

 

Speciali trąša iš Raykat produktų linijos, intensyvinti augalo augimą ir vystymąsi. Makro- ir mikroelementų kompleksas kartu su augalo augimą stimuliuojančiom medžiagomis aktyvuoja fermentų veiklą, skatina fotosintezės bei kvėpavimo procesus, palaiko baltymų sintezės proceso efektyvumą, šaknų sistemos vystymąsi ir atsinaujinimą, skatina naujų ūglių formavimąsi, stiprina augalų imuninę sistemą, didina atsparumą nepalankioms augimo sąlygoms, stresams, ligoms, kenkėjams.

Sudėtis
Jūros dumblių ekstraktas 5%
Laisvosios amino rūgštys 4%
Citokininai 0,05%
Azotas (N) bendras 6%
Fosforo pentoksidas (P2O5) vandenyje tirpus 4%
Kalio oksidas (K2O) vandenyje tirpus 3%
Geležis (Fe) Chelatas EDDHA 0,1%
Manganas (Mn) Chelatas EDTA 0,07%
Cinkas (Zn) Chelatas EDTA 0,02%
Boras (B) vandenyje tirpus 0,03%
Varis (Cu) Chelatas EDTA 0,01%
Molibdenas (Mo) vandenyje tirpus 0,01%

Rekomendacija
Tinka visiems augalams tręšti 2-3 kartus pirmoje vegetacijos pusėje .
Sodo, daržo augalai tręšiami prasidėjus butonizacijai iki vaisių brandinimo pradžios, purškiant per lapus 150-250 ml/100 l vandens; laistant 1,0-3,0 l/ha.
Javai tręšiami nuo krūmijimosi iki žydėjimo pabaigos, purškiant per lapus 0,25-0,5 l/ha.
Sodo augalai tręšiami prasidėjus butonizacijai iki vaisių brandinimo pradžios, purškiant per lapus 150-300 ml/100 l vandens; laistant 2,0-3,0 l/ha.
Daržo augalai, gėlės tręšiami prasidėjus butonizacijai iki žydėjimo pabaigos/ nokimo pradžios purškiant per lapus 150-250 ml/100 l vandens; laistant 1,0-3,0 l/ha.

Suderinamumas
Raykat Growth galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų. Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra didelis kiekis vario (Cu), sieros (S), mineralinėmis alyvomis. Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį ir įsitikinti ar nesusidaro nuosėdos, išpurškus nedideliame plote stebėti ar nėra fitotoksinio poveikio augalams, nes kai kurie produktai reaguoja į vandens pH ir vandenyje esantį magnio kiekį.