Microcat B-Mo

 

Skysta trąša, praturtinta boru (B), molibdenu (Mo) ir aminorūgštimis, naudojama augalų mineralinėje mityboje kaip korektorius pašalinti tam tikrų maistinių elementų trūkumą. Taip pat jie veikia kaip antistresantas. Boras skatina augalo generatyvinių organų formavimąsi, sėklų ir vaisių augimą. Boras reikalingas kalio įsisavinimui augale, spartina cukraus transportavimą, vysto šaknų sistemą, didina atsparumą grybinėms ligoms ir sausrai. Molibdenas, skatindamas chlorofilo sintezę, stiprina fotosintezę, greitindamas nitratų redukciją ir baltymų sintezę, didina proteinų kiekį, krakmolingumą. Molibdenas teigiamai veikia varpinių ir kaupiamųjų augalų augimą. Molibdenas yra būtinas pupiniams augalams, kurių šaknyse kaupiasi azotą fiksuojančios gumbelinės bakterijos. Trąšoje yra aminorūgščių, kurios aktyvina fotosintezę, didina chlorofilo kiekį ir veikia svarbias gyvybines augalo funkcijas.

Sudėtis
Laisvosios amino rūgštys 2,4%
Azotas (N) 5,4%
Fosforas (pentoksidas) (P2O5) vandenyje tirpaus 7,3%
Kalis (K2O) vandenyje tirpus 1,8%
Boras (B) vandenyje tirpus 3,6%
Molibdenas (Mo) vandenyje tirpus 2,4%

Rekomendacija
Augalai papildomai tręšiami purškiant per lapus, intensyvaus augimo metu.
Žieminiai rapsai: rudenį tręšti 3-5 lapų tarpsnyje; pavasarį – butonizacijos tarpsnyje. Norma 0,3-0,5 l/ha.
Vasariniai rapsai: pirmą kartą tręšti 4-6 lapų tarpsnyje, antrą kartą – butonizacijos tarpsnyje. Norma 0,3-0,5 l/ha. 
Cukriniai runkeliai: pirmą kartą tręšti 3-4 lapų tarpsnyje, antrą kartą runkeliams turint 4-6 lapus. Norma 0,3-0,5 l/ha.
Daržo, sodo, dekoratyviniai augalai: tręšiami purškiant per lapus 250-300 ml/100 l vandens- žydėjimui skatinti, daržovių, uogų ir vaisių kokybei gerinti. Daržoves, gėles tręšti iki 3-4 kartų, uogakrūmius iki 4-6 kartų, sodo augalus iki 6-8 kartų per vegetaciją.

Suderinamumas
Microcat B Mo galima naudoti mišiniuose su didžiąja dauguma trąšų ir pesticidų. Nenaudoti kartu su aliejiniais produktais, su produktais, kurių sudėtyje yra varis (Cu), siera (S), mineralinės alyvos. Prieš naudojimą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį ir įsitikinti, ar nesusidaro nuosėdos, išpurškus nedideliame plote stebėti ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.