Apie mus

 

UAB „Vitera Baltic“ tiekia pažangiausias ir aukščiausios technologijų pasaulinių gamybos lyderių trąšas 
MODERNIOS TRĘŠIMO TECHNOLOGIJOS

 

           

UAB „Vitera Baltic“ atstovauja Izraelio kompanijos gaminamas „ICL“ trąšas.

„Nutrivant“ – specialiai žemės ūkio augalams pritaikytos trąšos, kuriose rūpestingai ir kruopščiai sudėtos visos reikalingos maisto medžiagos atitinkančios augalo biologinius poreikius. Tai naujausia tręšimo per lapus technologija išrasta JAV ir Izraelio mokslininkų Ben Gurion universitete.Trąšos pagamintos iš aukštos kokybės, grynų ir tirpių žaliavų, tokių kaip monokalio fosfatas, kalio nitratas, makro ir chelatizuotų citrinos rūgštimi mikroelementų, 100 proc. trąšų tirpumas ir geriausias fosforo įsisavinimas fosfitų formoje. „Nutrivant“ trąšų išskirtinumas – paviršiaus aktyvioji medžiaga (PAM) Fertivant.

 

            

Tai specializuotos trąšos augalininkystei, daržininkystei, sodininkystei, gėlininkystei bei dekoratyviniams augalams, auginamiems tiek atvirame, tiek uždarame grunte. Šių trąšų veikimo išskirtinumas yra žaliavų kokybė. Preciziškas tręšimas – kiekvienam augalui pagal jo poreikį.

Atstovaujame Ispanijos bendrovės „Atlantica Agricola“ trąšas. Bendrovė prieš 30 metų pirma rinkoje pradėjo gaminti trąšas iš huminių ir fulvinių rūgščių. Šiuo metu „Atlantica“ trąšos naudojamos daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Kompanija diegia pažangiausias technologijas mineralinės mitybos ir augalų apsaugos srityje. Tai leidžia gauti didesnį ir aukštos kokybės derlių.

UAB „Vitera Baltic" LABORATORIJA Nr.1 teikia unikalią, greitą ir tikslią, konkretaus augalo lapo diagnostiką: funkcionalios diagnostikos metodu, operatyviai nustatysime augalo mineralinės mitybos elementus, todėl galėsite reikiamai koreguoti augalo maitinimą ir taip pasiekti norimą derlių bei kokybę. Klientams taikantiems visą auginimo technologiją su „Nutrivant“ ir „Atlantica“ trąšomis, tyrimai atliekami nemokamai.

Mes padedame kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį: